پلن‌ها و قیمت‌ها

هرآنچه که برای مراسم خود نیاز دارید

کوتاه و مختصر

تشریفات پاپیون یکی از ارائه دهندگان بزرگ خدمات مجالس می باشد که در سال ۱۳۸۳ توسط آقای علی خندان بنا شده است. که فعالیت اصلی آن در زمینه ارائه انواع خدمات مجالس ، انواع خدمات سمینار و مدیریت و برگزاری مراسم شما عزیزان می باشد. خدمات متنوع این مجموعه باعث شده است تا شما مشتریان عزیز نیاز خود را به خوبی در این مجموعه مرتفع سازید و به هدف های خود دست پیدا کنید.

انواع خدمات

کارها و خدمات جانبی جشن‌ها در این موسسه از جمله گل آرایی ژورنالی و ساده و زیبا, گروه‌های موزیک پاپ و سنتی و انواع سفره‌های عقد و فیلم برداری‌های فوق حرفه‌ای داخلی و خارجی می‌باشد.

ضمننا آماده سازی جشن شما از اجرای فضای سبز طبیعی تا محصور کردن باغ و یا حیاط و نور پردازی‌های حرفه‌ای و وسایل گرمایشی و سرمایشی, کفراژ استخر و محوطه‌های ناهموار از خدمات این موسسه می‌باشد.

language

وسعت خدمات

بسیاری از عروس و دامادها مجبور هستند مراسمشان را در سایر شهرستان‌های ایران به دلیل ساکن بودن میهمان‌ها در شهرهای مختلف برگزار کنند که ما مفتخر به برگزاری این گونه از مراسم‌ها هستیم.

بیشتر مشتریان ما نسبت به حجم میهمان‌ها به دنبال باغ یا سالن زیبا جهت برگزاری مراسمشان می‌باشند که ما در حال حاضر لیست باغها و سالن‌هایمان به بیش از ۵۰ مورد می‌رسد که این مهم هماهنگی‌های شما عزیزان را آسوده‌تر می‌کند.

تشریفات پاپیون

خدمات ما

منوی کوکتل و فانتزی

ارائه انواع کوکتل و غذاهای فانتزی

منوی پرسی

لیست قیمت غذاهای پرسی با وزن و مواد درجه یک (مجلسی)

خدمات جانبی

لیست انواع خدمات جانبی

فهرست